• Panerių g. 49, Vilnius
  Mob.: 8 633 22228
  el.p.: liutosvara@gmail.com
 • Nuotrauk galerija Silomos paslaugos

   

  Automobilių plovykla ir valymas


  Kiekvienas vairuotojas nori matyti savo automobilį blizgantį ir nepriekaištingai tvarkingą bei švarų. Mūsų specialistai padės jums atnaujinti savo automobilį. Ne paslaptis, kad nevalant savo automobilio, jis atrodys ne tik negražiai, tačiau ir dauguma detalių gali daug greičiau sugesti. Automobilių valymas turi būti atliktas profesionalų, kurie tikrai išmano savo darbą, o valymo priemonės turi būti parinktos pagal jūsų automobilį – vienoms markėms tinka vienokios priemonės, kitos – kitokios. Mūsų automobilių plovyklos Vilniuje specialistai parengs geriausią automobilių valymo planą ir pasiūlys tikrai priimtiną kainą.

   

  Kokie yra automobilių valymo būdai?


  Vienas pažangiausių automobilių plovimo būdų – automobilių valymas aukštu slėgiu. Šiuo būdu galime lengvai pašalinti susikaupusias dulkes, druskas ar kelio apnašas. Kruopščiai išvalysime jūsų kėbulą, kad netektų daryti kėbulo poliravimo vėliau. Galima valyti automobilį naudojant purvo tirpiklį. Tai gana nauja ir itin naudinga technologija, kadangi šiuo šarminiu šampūnu išvalomi automobiliai lieka švarūs itin ilgą laiką. Automobilių valymas yra labai svarbus, jeigu norite ilgai išlaikyti automobilio kėbulą – ne paslaptis, kad tinkamas jo valymas gali prailginti kėbulo veikimą iki dešimties kartų. Automobilių valymui taip pat naudojamos aktyviosios putos ir vaškas. Būtent po automobilio valymo verta išmėginti kėbulo vaškavimą, kadangi taip jūs pridedate automobiliui dar daugiau ilgaamžiškumo – galėsite jį valyti rečiau nei kartą per savaitę, o kėbulas veiks tiesiog puikiai. Ilga mūsų automobilių plovyklos patirtis leidžia už nedidelę kainą suteikti aukščiausios kokybės automobilių valymo paslaugas.

  Kainoraštis:

  Kėbulo plovimas aukštu slėgiu, naudojant puvo tipiklį, aktyviąsias putas (be sausinimo) – Lengvajam automobiliui – 4 Eur; minivenui visureigiui – 5 Eur; mikro autobusui – 7 Eur.
  Kėbulo plovimas aukštu slėgiu, naudojant puvo tipiklį, aktyviąsias putas, vašką (su sausinimu) – Lengvajam automobiliui – 7 Eur; minivenui visureigiui – 8 Eur; mikro autobusui –10 Eur.

   

  Detalių valymas


  Teikiame ir kitas paslaugas, kurios užtikrins, kad automobilių valymas padarys jūsų automobilį ne tik itin gražiu, tačiau ir ilgaamžiu. Galime išvalyti jūsų automobilio durų arkas su sausinimu. Negana to, jeigu turite gražius ratlankius, tuomet tikriausiai žinote, kad jiems reikia specialios priežiūros. Mūsų automobilių valymo specialistai padės panaikinti susikaupusius nešvarumus, kurie su laiku gali sugadinti paviršių. Įprastu automobilių valymui skirtu šampūnu nuplauti įsisenėjusias ratlankių dėmes beveik neįmanoma, todėl mes naudojame specialią technologiją, kuri ne tik išvalo jūsų ratlankius, tačiau ir pasirūpina, kad ateityje nešvarumai ant jų kauptųsi gerokai lėčiau.
  Automobilių valymas yra profesionalų darbas, tačiau jeigu norite ateityje daugiau patys prižiūrėti savo automobilį, galime jums pasiūlyti gana pigių, tačiau itin kokybiškų automobilių valymo priemonių. Pas mus galėsite įsigyti automobilių valymo komplektą, kuriame rasite visko, ko reikia, tačiau profilaktiškai visuomet siūlome apsilankyti pas mus, kad mūsų specialistai galėtų pasirūpinti jūsų automobilio švara ne tik iš išorės, tačiau ir iš vidaus – nuo to priklauso ne tik jūsų automobilio išvaizda ir būklė, tačiau ir ilgaamžiškumas.

  Mūsų paslaugų kainos:

  Durų apmušalų cheminis valymas vnt. – 3 Eur
  I – as komplektas (Kėbulo plovimas su sausinimu, salono ir bagažinės plovimas, langų bei dulkių valymas, padangų juodinimas) – Lengvajam automobiliui – 17 Eur; minivenui visureigiui – 119 Eur; mikro autobusui – 22 Eur.

  II – as komplektas (Kėbulo plovimas su sausinimu, kėbulo poliravimas – šifravimas, pilnas salono cheminis valymas, variklio plovimas) – Lengvajam automobiliui – nuo 130 Eur; minivenui visureigiui – nuo 140 Eur; mikro autobusui – nuo 160 Eur.

  Domina automobilių nuoma Vilniuje ir visoje Lietuvoje? “Liūto švara” rekomenduoja CheapAuto.lt siūlomą automobilių nuoma.