• Panerių g. 49, Vilnius
  Mob.: 8 633 22228
  el.p.: liutosvara@gmail.com
 • Nuotrauk galerija Silomos paslaugos

   

  Kėbulo priežiūra

   
  Automobilio kėbulas – vienas iš svarbiausių dalykų, kuriuos reikia prižiūrėti itin kruopščiai, jeigu norite, kad jūsų automobilis veiktų ilgai ir puikiai. Mūsų specialistai apžiūrės jūsų kėbulą ir patars, kokia kėbulo priežiūra yra tinkama. Yra keli itin svarbūs būdai – šlifavimas, poliravimas, padengimas teflonu ir vaškavimas. Mūsų ekspertai įvertins jūsų automobilio kėbulą ir pasakys, kurias procedūras tikrai reikia atlikti.

   

  Kėbulo poliravimas

   
  Kėbulą poliruoti gali reikti tada, jeigu net ir po jo nuplovimo lieka kažkiek purvo. Kėbulo priežiūra ne visada reikalauja poliruoti kėbulą, tačiau senesniems kėbulams dažnai reikia atlikti šią procedūrą, kadangi dažnai prisikaupia įvairių druskų bei smalos, kuri lėtina jūsų automobilio darbą.

   

  Kėbulo šlifavimas

   
  Dar viena itin svarbi procedūra, norint įsitikinti, kad kėbulo priežiūra yra pilnai įvykdyta – tai kėbulo šlifavimas. Šlifavimas – tai dažų ir lako smulkinimas įvairaus rupumo šlifavimo popieriumi. Paviršius gali būti smulkinamas norint išnaikinti arba sumažinti gilesnius įbrėžimus, norint sulyginti naujai dažytų detalių lako ar dažo rupumą, norint panaikinti dažytojų paliktas “šiukšles” arba norint sulyginti lako nubėgimus atsiradusius po dažymo. Nušlifuotas kėbulas bus kaip naujas, o tinkamai parinkus šlifavimo medžiagas turės ir ilgalaikį efektą – kėbulo nereikės prižiūrėti taip dažnai, kaip iki šiol. Mūsų specialistai gali apžiūrėti jūsų kėbulą ir nustatyti, ar jūsų kėbulo priežiūra yra tinkama ir ar reikia jį šlifuoti.

   

  Kėbulo vaškavimas ir padengimas teflonu

   
  Jei norite, kad jūsų automobilis atrodytų kaip niekada gražiai ir tiesiog blizgėtų, tuomet verta pagalvoti apie kėbulo vaškavimą. Žinoma, iš pradžių reikia, kad kėbulo priežiūra būtų tinkama – jei jūsų automobilio kėbulas nebus tvarkingas, tuomet iš pradžių reikės atlikti kitas procedūras, kadangi kėbulo vaškavimas turi eiti po šlifavimo ar poliravimo. Mūsų specialistai galės padengti jūsų automobilio kėbulo antikorozinės funkcijos vašku, taip pat yra galimybė padengti ir apsaugine juosta (teflonu). Abejais atvejais jūsų automobilio kėbulas bus gerokai apsaugotas ir kėbulo priežiūra nebus tokia intensyvi ateityje. Apsaugosite savo automobilio kėbulą nuo daugybės dalykų, įskaitant ir purvą, koroziją, spalvos blankumą ir t.t.

   
  Kainoraštis:

  Kėbulo plovimas aukštu slėgiu, naudojant puvo tipiklį, aktyviąsias putas (be sausinimo) – Lengvajam automobiliui – 4 Eur; minivenui visureigiui – 5 Eur; mikro autobusui – 7 Eur.
  Kėbulo plovimas aukštu slėgiu, naudojant puvo tipiklį, aktyviąsias putas, vašką (su sausinimu) – Lengvajam automobiliui – 7 Eur; minivenui visureigiui – 8 Eur; mikro autobusui – 10 Eur.