• Panerių g. 49, Vilnius
  Mob.: 8 633 22228
  el.p.: liutosvara@gmail.com
 • Nuotrauk galerija Silomos paslaugos

   

  Mašinos detalių plovimas

   
  Jeigu norite, kad jūsų automobilis atrodytų nepriekaištingai švariai, tuomet gali neužtekti paprasto valymo iš vidaus ar iš išorės. Tam yra mašinos detalių plovimas – tai greitai ir kokybiškai suteikiama paslauga, kuri apvalys labiau nematomus jūsų automobilio kampus, įvairias detales, kuriose gali kauptis nešvarumai.

   

  Kodėl reikia valyti detales?


  Mašinos detalių plovimu pasirūpins mūsų specialistai, kurie peržiūrės ir įvertins jūsų automobilio purviniausias vietas ir pritaikymas specialiai jums skirtą mašinos detalių plovimo būdą. Dažnai vairuotojai nustemba, jog po plovimo vis tiek atsiranda vietų, kurios neblizga ir atrodo purvinos – taip gali būti dėl kai kurių detalių nevalymo, o kartais tiesiog kėbulas būna gerokai apsinešęs druskomis ar smala. Mes pritaikysime pačias geriausias valymo priemones, kad mašinos detalių plovimas pilnai pasitarnautų jūsų automobilių grožiui.

   

  Ratlankių valymas


  Tiems, kurie turi itin gražius ratlankius jau tikrai ne paslaptis, kad juos reikia daug dažniau plauti, tad mes tuo taip pat greitai ir kokybiškai pasirūpinsime. Nuplausime susikaupusius nešvarumus akimirksniu, kad nereikės ilgai laukti, o mašinos detalių plovimo paslauga taip pat nėra ir brangi, todėl pasinaudoti šia paslauga mūsų servisuose apsimoka. Įsisenėjusioms ratlankių dėmėms taikome specialius cheminius junginius, kurie neleis greitai susidaryti naujoms dėmėms ant jūsų blizgančių ratlankių. Mašinos detalių plovimas iš pradžių turėtų būti atliekamas gana dažnai, jeigu norite išlaikyti savo mašinos ratlankius maksimaliai spindinčius. Mašinos detalių plovimas – tai ne tik grožio garantas, tačiau ir kelias į automobilio ilgaamžiškumą. Jį taikome tiek ir lengviesiems automobiliams, tiek ir minivenams, mikroautobusams bei motociklams, dažnai pasiūlome nuolaidas.


  Mūsų paslaugų kainos:
  Langų valymas. – Lengvajam automobiliui – 3 Eur; minivenui visureigiui – 3 Eur; mikro autobusui – 3 Eur.
  Medžiaginių kilimėlių cheminis valymas. – Lengvajam automobiliui – 1,5 Eur; minivenui visureigiui – 1,5 Eur; mikro autobusui – 1,5 Eur.