• Panerių g. 49, Vilnius
  Mob.: 8 633 22228
  el.p.: liutosvara@gmail.com
 • Nuotrauk galerija Silomos paslaugos

   

  Automobilio salono valymas

   

  Visi vairuotojai siekia išlaikyti kuo komfortabilesnį ir švaresnį savo automobilio saloną. Be jokios abejonės, švarus automobilio salonas yra garantas, kad tiek ir jūs, tiek ir jūsų keleiviai puikiai jausis automobilyje. Automobilio salono valymas jums puikiai pasitarnaus – tiesiog atvykite pas mus ir mes pasirūpinsime, kad jūsų automobilis būtų idealiai išvalytas ir džiugintų nepakartojamu jaukumu.

   

  Skirtingi automobilio salono valymo būdai

   
  Dažniausiai automobilio salono valymas yra atliekamas keliais skirtingais pasirinktinais būdais, tačiau pats populiariausias yra pilnas sausas salono valymas. Mes pilnai ir kruopščiai išsiurbsime jūsų saloną, išvalysime polimerinius paviršius su ypatingų cheminių medžiagų mišiniu, kad efektas būtų tikrai ilgalaikis – po šio valymo galite būti garantuoti, kad jūsų automobilio salonas gerokai lėčiau purvinsis. Automobilio salono valymas yra ne tik atsakingas už grožį bei komfortą – labai svarbu gerai išvalyti ir stiklus iš vidaus, kad puikiai matytumėte važiuojant į ilgą kelionę – jei paliktumėte nešvarius stiklus, tikrai būtumėte daug labiau pavargę ir jūsų reakcija kelyje sumažėtų.

   

  Kainoraštis:

  Salono ir bagažinės siurbimas, valymas – Lengvajam automobiliui – 6 Eur; minivenui visureigiui – 6 Eur; mikro autobusui – 8 Eur.
  Pilnas salono cheminis valymas naudojant vandenį, cheminiu preparatus bei garsus – Lengvajam automobiliui – nuo 60 Eur; minivenui visureigiui – nuo 70 Eur; mikro autobusui – nuo 80 Eur.

   

  Sėdynių valymas


  Sėdynių valymas – taip pat mūsų sfera. Turime gausybę įrangos, kuri padės mums išvalyti jūsų automobilio salono sėdynes itin kruopščiai, o jeigu jos odinės – tuomet pritaikysime ir specialią technologiją, kuri minkština odą ir saugo ją nuo nusidėvėjimo. Medžiaginių sėdynių valymas nereikalauja tiek daug laiko kaip odinių, tačiau bet kuriuo atveju mes užtikrinsime, kad valymas būtų pilnas ir nei viena smulkmena nebūtų praleista. Automobilių salono valymas yra labai daug kruopštumo reikalaujantis darbas, todėl mūsų specialistai panaudos tik pačias moderniausias priemones ir sunaikins blogo kvapo sukėlėjus, išvalys visas susikaupusias dulkes bei šiukšles ir padarys jūsų automobilio saloną lyg naują.

   
  Kainoraštis:

  Sėdynių cheminis valymas 1 vnt. – Lengvajam automobiliui – 6 Eur; minivenui visureigiui – 6 Eur; mikro autobusui – 6 Eur.

   

  Kitos automobilio salono valymo ypatybės

   
  Dar viena svarbi automobilio salono valymo dalis – salono džiovinimas ir salono lubų valymas. Labai svarbu tinkamai išdžiovinti saloną, kadangi kitu atveju gali susidaryti korozija, kuri gali sunaikinti jūsų automobilio salono interjerą. Taip pat itin svarbu tinkamai išplauti kilimėlius. Mes parenkame cheminius valiklius pagal kiekvieną automobilį atskirai, kad rezultatas būtų geriausias. Mūsų automobilio salono plovimas – jūsų garantija, kad savo automobilyje jausitės komfortabiliai ir saugiai.

   
  Kainoraštis:

  Langų valymas. – Lengvajam automobiliui – 3 Eur; minivenui visureigiui – 3 Eur; mikro autobusui – 3 Eur.
  Medžiaginių kilimėlių cheminis valymas. – Lengvajam automobiliui – 1,5 Eur; minivenui visureigiui – 1,5 Eur; mikro autobusui – 1,5 Eur.