• Panerių g. 49, Vilnius
  Mob.: 8 633 22228
  el.p.: liutosvara@gmail.com
 • Nuotrauk galerija Silomos paslaugos

   

  Variklio plovimas

   
  Norint išsaugoti savo automobilio būklę puikia, būtina nuolat apvalyti ir variklį – nuo jo priklauso, ar jūsų automobilis dirbs visu pajėgumu. Negana to, šiuo metu variklis turi būti švarus ir pagal technines peržiūros įstatus, tad jei seniai valėte variklį, nedelskite – atvykite į mūsų servisą ir mes padarysime kruopštų variklio valymo darbą. Mūsų specialistai pasirūpins, kad variklio plovimas būtų reta procedūra, kadangi geriau kartą per metus atlikti kokybiškai, negu kad tris ar keturis kartus per metus vidutiniškai – juk tik nuo profesionalų žinių priklauso, per kiek laiko vėliau variklis vėl išsipurvins. Mes taikome naujausias valymo technologijas, kurios leidžia mums garantuoti, kad daugiau nei kartą per metus valyti variklio nebūtina.
   

  Variklio plovimas iš viršaus

   
  Iš pradžių plaunant variklį pašalinamas visas purvas ir nuosėdos, o tuomet reikia po truputį paruošti variklį sušlapinimui. Variklio plovimas gali skirtis ne tik pagal automobilio markę, tačiau ir pagal klimatą, kuriame gyvenate. Pavyzdžiui, gyvenant Lietuvoje labai svarbu variklio plovimo darbą pateikti profesionalams, kadangi reikia išvalyti ne tik variklio dangtį, tačiau ir ventiliaciją, radiatorių – tai turi būti padaryta itin kruopščiai, kadangi kitu atveju gali tekti vėl greitai plauti variklį.

   

  Variklio plovimas iš apačios

   
  Varikliui labai svarbu po šlapio valymo šiek tiek „pailsėti“ – kelėtai minučių įjungiamas ir apšildomas variklis turi atpalaiduoti tepalus, o tuomet variklis bus pilnai išvalytas. Mūsų profesionalai nustatys, kokia turi būti normali jūsų variklio temperatūra, todėl galėsime sukonfigūruoti jį taip, kad nuosėdos kauptųsi kuo lėčiau. Variklio plovimas yra svari procedūra, jeigu norite, kad jūsų automobilis ilgai važiuotų ir galėtų išnaudoti pilną savo galią – bet kurio galingo automobilio savininkas žino, kad variklio plovimą verta patikėti tik į pačias patikimiausias rankas, tad pas mus apsilankę tikrai nenusivilsite!