• Panerių g. 49, Vilnius
  Mob.: 8 633 22228
  el.p.: liutosvara@gmail.com
 • Nuotrauk galerija Silomos paslaugos

   

  Sausas valymas


  Norite vairuoti maloniau ir jaustis savo automobilyje komfortabiliau? Sausas valymas – labai svarbus procesas, leisiantis jums pasijusti lyg ką tik nusipirkus visiškai naują automobilį. Negana to, ši paslauga kainuoja tikrai nebrangiai, kadangi nėra naudojama daug cheminių medžiagų, nebent išskirtiniais atvejais – mūsų specialistų dėka, sausas valymas yra atliekamas greitai ir itin kruopščiai.

  Iš pradžių trumpai apžvelkime, kuo gi sausas valymas skiriasi nuo cheminio salono valymo. Cheminis salono valymas – tai šlapias valymas, kuris panaikina įvairius susikaupusius nešvarumus, bakterijas ir įvairias daleles, kurios gali sukelti alergines ligas. Taip pat cheminis valymas panaikina visus blogus kvapus ir dėmes esančias automobilio salone. Paslaugą sudaro stogo dangos, sėdynių, durelių apmušalų, kiliminės dangos, bagažinės cheminis valymas, visų plastmasinių detalių cheminis valymas ir atnaujinimas, stiklų valymas.

  Sausas valymas yra atliekamas kur kas greičiau, kadangi valant sausai atsisakome daugybės cheminių medžiagų. Kita vertus, norint pilnai išvalyti plastmasinius paviršius arba panaikinti blogą kvapą, kartais būtina panaudoti šiek tiek chemijos, tačiau ne itin daug. Negana to, bakterijos, susikaupusios jūsų automobilyje bus greitai panaikintos sausu valymu. Taip pat galime išvalyti ir jūsų bagažinę, pašalinti dulkes. Salono išsiurbimas yra iš tiesų pigi ir greitai įvykdoma paslauga, o mūsų servisuose ji neabejotinai bus ir itin kokybiškai atlikta, kadangi mūsų specialistai yra sukaupę ilgametę patirtį šioje srityje. Vairuokite švariau – pajusite tikrai didelį skirtumą, o sausas valymas neatims nei daug laiko, nei pinigų!

  Kainoraštis:

  Salono ir bagažinės dulkių valymas, siurbimas. – Lengvajam automobiliui – 6 Eur; minivenui visureigiui – 6 Eur; mikro autobusui – 8 Eur.